12131/79
Christian Aigens (f. København 1870, d. sst. 1940)
Siddende pige. Sign. Chr. Aigens. Olie på lærred. Lysmål 71×52,5. Indrammet.
Lærred bør strammes let op.
Kunst, antikviteter & design, 5. august 2021
Vurdering
Hammerslag