1951/660
Vilhelm Lundstrøm (f. København 1893, d. sst. 1950)
Cirkusklovn fra Klingen. Usign. Litografi. Lysmål 34×27. Uindrammet.
Håndteringsmærker.
Moderne kunst og design, 17. december 2019
Vurdering
Hammerslag