12014/133
Mogens Vantore (f. København 1895, d. Helsinge 1977)
Gadeparti fra Paris. Sign. Vantoire, Paris. Olie på lærred. 63×79. Rammemål 74×89.
Kunst, antikviteter & design, 2. april 2020
Vurdering
Hammerslag
27 bud