12109/53
Lars Ahlstrand (f. København 1958)
Komposition. Sign. Lars Ahlstrand. Akvarel og gouache på papir. Bladmål 56×47. Uindrammet.
Intet at bemærke. Fremstår ubrugt, Har ikke tidligere været monteret.
Kunst, antikviteter & design, 4. marts 2021
Vurdering
Hammerslag