12005/116
Lille skænk af mahogni udskåret med rosetter og ornamentik. Front med to skuffer og tre fyldningsdøre. 19. årh.s slutning. H. 80,5. B. 115,5. D. 57,5.
Kunst, antikviteter & design, 30. januar 2020
Vurdering
Hammerslag