12032/4
Mogens Andersen (f. København 1916, d. sst. 2003)
Komposition. Sign. MA 9/120. Litografi på papir. Bladmål 76×56. Uindrammet.
Foxingpletter. Lille fold i øverste venstre hjørne.
Kunst, antikviteter & design, 6. august 2020
Vurdering
Hammerslag
22 bud