2436/159
Qum helsilketæppe, Persien. Kantet medaljondesign. 20. årh.s slutning. 174×106.
Slidte frynser. Delvis let slidt.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. september 2024
Vurdering
Hammerslag