1909/9003
Orientalsk tæppe i Tyrkisk Ushak design. Ubrugt/aldrig anvendt. 21. årh. 273×180.(3002)
Dette emne handles i fuldmoms
Beverly Hills tæppe-ophørssalg, 25. februar 2019
Vurdering
Hammerslag