2423/​21

Russisk ikon med fremstilling af Den Nytestamentlige Treenighed. Tempera på træpanel. 18.-19. årh. 53×45 cm.

Krakeleringer samt enkelte revner, afslag, mærker og retoucheringer.

I Lyngby
Vur­dering

30.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?