2438/166
Sir John Arnesby Brown (f. Nottingham 1866, d. Haddiscoe 1955)
“The Grey Willows”. Landskab med grå piletræer. Sign. Arnesby Brown. Olie på lærred. 30,5×39,5.
Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.
Ældre malerier, møbler og varia, 16. september 2024
Vurdering
Hammerslag
20 bud