2044/42
Seks flaskeskibe, dekoreret med flermastede sejlskibe. 20. årh. L. 4–47. (6)
Fremstår med alders- og brugsslitage. En fod med revne.
Ældre malerier, møbler og varia, 26. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag