1703/1674
“Norske løve”. Modelskib af delvist bemalet træ. 20. årh. H. 84. L. 93.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre defekter. Enkelte manglende kanoner.
Varia, 19. januar 2017
Vurdering
Hammerslag
26 bud