12119/237
Dansk senempire sofa af mahogni. Ca. 1840. H. 91. L. 180. D. 65.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Finérskader og afslag. Til ompolstring.
Kunst, antikviteter & design, 13. maj 2021
Vurdering
Hammerslag