12119/​237

Dansk senempire sofa af mahogni. Ca. 1840. H. 91. L. 180. D. 65.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Finérskader og afslag. Til ompolstring.

Kunst, antikviteter & design, 13. maj 2021

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag