2048/309
“Fredstraktaten bekræfter Folkenes Ret til selv at bestemme ... Stem Dansk”. Tryk på pap. 20. årh. Inkl. ramme 117×48 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser, mærker og pletter.
Ældre malerier, møbler og varia, 23. november 2020
Vurdering
Hammerslag