2039/1280
Smykkeskrin beklædt med skind, indvendig med rødt fløjl. 20. årh. H. 10. L. 26. B. 12.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Smykker og Fashion, 23. september 2020
Vurdering
Hammerslag