2039/​1280

Smykkeskrin beklædt med skind, indvendig med rødt fløjl. 20. årh. H. 10. L. 26. B. 12.

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.

Smykker og Fashion, 23. september 2020

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

950 DKK

950 DKK
900 DKK
850 DKK
(Autobud) 800 DKK
800 DKK
750 DKK