2449/​2031

Breitling

“B-1” Digital/analog ur af stål. Ref. A68362. Lænke af stål omkreds ca. 22 cm. Ø 44 mm. Quartz. 2005.

Købsbevis og ekstra led medfølger.

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten. Visere kan umiddelbart ikke stilles. Mangler batteri.

I Aarhus
Vur­dering

10.000–12.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?