11950/124
Et par afrikanske figurer af rigt udskåret hardwood i form af kvinde og mand. 20./21. årh. H. 60. (2)
Den ene figur har mistet dele af armen.
Kunst, antikviteter & design (udskudt), 19. december 2019
Vurdering
Hammerslag