2440/86
Signeret tæppe med blomstervaser og fugle på lys bund. Pakistan. 20. årh. 164×112.
Trænger til vask. Stedvis, let slidte kanter. Slidte frynser.
Ældre malerier, møbler og varia, 30. september 2024
Vurdering
Hammerslag