12248/210
Hamadan løber, Persien. Gentagelsesmønster i Herati design. 20. årh.s slutning. 300×90.
Sælger oplyser: Needs cleaning
Kunst, antikviteter & design, 1. december 2022
Vurdering
Hammerslag