2419/107
Svensk rokoko kommode, buet front med to skuffer. Delvis, 18. årh. H. 83. B. 57. D. 44.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 6. maj 2024
Vurdering
Hammerslag
15 bud