2125/7051
Hjelmmaske. Udskåret træ med skorpepatina. Mende, Sierre Leone. H. 37.
Proveniens: Ex. Dansk privatsamling.
Tribal art, 27. juni 2021
Vurdering
Hammerslag
Tribal art, 27. juni 2021