2016/284
Et par justérbare Empire lysestager af sølvholdigt metal. 19. årh. Vægt ca. 830 gr. H. 22,5–30,5. (2)
Brugspatina, herunder ridser, mærker og mindre buler. Ikke stemplede.
Ældre malerier, møbler og varia, 13. april 2020
Vurdering
Hammerslag
11 bud