922/89
Julius Paulsen (f. Odense 1860, d. København 1940)
Siddende kvindelig nøgenmodel. Sign. Jul. Paulsen 1912. Olie på lærred. 74×92.
Budfrist
Vurdering
Kommissionsbud
Telefonbud