2015/177
Buste af hvidlig og grålig marmor i form af en pige med kyse. Utydl. Sign. 19. årh.s slutning. H. 27 cm.
Aldersrelaterede spor og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 6. april 2020
Vurdering
Hammerslag
11 bud