2121/962
Jan Christensen (f. Aalborg 1956)
Komposition. Sign. på bagsiden Jan Christensen, 2021. Olie på lærred. 90×119. Uindrammet.
Moderne kunst og design, 25. maj 2021
Vurdering
Hammerslag