2013/110
Spejl i ramme af bronzeret træ og gesso, rigt dekoreret med rocailler og bladværk. 19. årh. H. 142. B. 101.
Brugsslitage. Enkelte afslag. Afskalninger.
Ældre malerier, møbler og varia, 23. marts 2020
Vurdering
Hammerslag