2013/193
Fransk kirkestage af forgyldt metal prydet med blomster, heraf to af glas og kornaks. Til syv lys. 20. årh. H. 107 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Boret. Løs ved samling.
Ældre malerier, møbler og varia, 23. marts 2020
Vurdering
Hammerslag
17 bud