2119/574
Gerda Swane (f. Frederiksberg 1930, d. Plejerup 2004)
Landskab. Sign. G. Sw. Olie på lærred. 54×66.
Original stand.
Moderne kunst og design, 11. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
16 bud