12034/119
Samling legetøj af udskåret og bemalt træ, bestående af syv heste samt svane. H. heste 8–22. H. svane 68. (8)
Alle slidte og afskallede Fremstår med alders- og brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 20. august 2020
Vurdering
Hammerslag
17 bud