2439/​9029

Louis Vuitton

“Stratos 60” kuffert af monogramkanvas med patinerede læderbesætninger og kombinationslås. Indvendig med remme og to sidelommer. H. 43 x B. 60 x D. 18 cm.

Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Lås mangler i fronten.

I Aarhus
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?