12049/​69

Mogens Andersen (f. København 1916, d. sst. 2003)

Kompositioner. Sign. MA - 84, e.a. To identiske litografier i farver. Bladmål 29,5×21. Uindrammede. (2)

Sælger oplyser

Papiret er lettere gulnet.

Kunst, antikviteter & design, 3. december 2020

Vur­dering

1.000–1.500 kr.

Hammerslag

1.100 kr.

13 bud

1.100 kr.
(Autobud) 1.050 kr.
1.000 kr.
(Autobud) 950 kr.
900 kr.
(Autobud) 800 kr.
750 kr.
700 kr.
(Autobud) 650 kr.
650 kr.
(Autobud) 600 kr.
550 kr.
500 kr.