1946/​337

Antik børne folde-parasol i silke med drejet handtag af udskåret ben 19. årh. Diam. 51 cm, L. 66 cm, L sammenslået 37 cm.

Intet at bemærke. Med papæske

Ældre malerier, møbler og varia, 11. november 2019

Vur­dering

1.000 kr.

Hammerslag

900 kr.

17 bud

900 kr.
850 kr.
800 kr.
(Autobud) 750 kr.
750 kr.
(Autobud) 700 kr.
650 kr.
(Autobud) 600 kr.
550 kr.
(Autobud) 500 kr.
480 kr.
(Autobud) 460 kr.
440 kr.
420 kr.
(Autobud) 400 kr.
380 kr.
300 kr.