1946/337
Antik børne folde-parasol i silke med drejet handtag af udskåret ben 19. årh. Diam. 51 cm, L. 66 cm, L sammenslået 37 cm.
Intet at bemærke. Med papæske
Ældre malerier, møbler og varia, 11. november 2019
Vurdering
Hammerslag
17 bud