12137/69
Michael van der Aakuhle (f. 1968)
“Tree of Life”. Sign. Olie på lærred. 80×60. Uindrammet.
Behov for let overfladerensning.
Kunst, antikviteter & design, 16. september 2021
Vurdering
Hammerslag