2031/35
Hollandsk barok pengekiste af jern, original dekoreret med møller og sejlskibe i landskaber samt blomster og bladværk. 18. årh.s begyndelse. H. 22. B. 32. D. 23.
Brugsslitage. Nøgle medfølger.
Ældre malerier, møbler og varia, 27. juli 2020
Vurdering
Hammerslag