2103/51
Ung kvinde med tamburin. Sign. J. Goillot. Patineret bronze. 19. årh.s slutning. H. 33/36 cm.
Kroppen støbt i to dele.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. januar 2021
Vurdering
Hammerslag