2104/780
Ulrika Marseen (f. Brønderslev 1912, d. 2007)
Figur. Sign. UM II. Bronze på base af træ. H. 29,5.
Lidt mindre overfalderidser.
Moderne kunst og design, 26. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
28 bud