318/12
Rolf Benz
Sofa bestående af fire moduler med cirkulære ben af metal. Ryg, sider, og sæde betrukket med mørkegrå alcantara. Tilhørende ni puder betrukket med grånistret uldblanding. Udført og mærket hos Rolf Benz. H. 67. L. ca. 385.
Proveniens: Sælges på begæring af Statsadvokaten for Særlig Økonomisk og International Kriminalitet.
Almindelig brug, herunder nogle ridser og mærker.
Tvangssalg, 12. december 2016
Vurdering
Hammerslag
34 bud