2434/​861

Dansk møbeldesign

Reolvæg af massiv oregon pine, bestående af syv lange hylder, 14 lodrette vanger og 41 mellemstykker.

Hylder: L. 392. B. 24,5. Vanger: H. 211.

Dette emne handles i fuldmoms

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. Nogle revner og afslag. Skruer medfølger.

Vur­dering

8.000–10.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?