2044/1310
“Emmy” taske af brunt læder med gyldne beslag, to aftagelige hanke, en udvendig lynlås lomme, tre udvendige rum, et stort rum med magnetlukning, en indvendig lynlås lomme og brunt læderfor. H. 17 x B. 34 x D. 20 cm.
Original dustbag medfølger.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Fremstår med nogle pletter indvendigt og der mangler en nitte foran. Alle mål er cirkamål.
Smykker, 28. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag
20 bud