2031/1295
“Space” ring af 14 kt. guld og kautschuk naturgummi. Str. 51–52. Vægt ca. 6,5 g.
Proveniens: Guldsmed Traudel Toftegaard.
Fremstår med minimale alders- og brugsspor.
Smykker, 29. juli 2020
Vurdering
Hammerslag
10 bud