2142/​9043

Hermès

“Bearn” pung af orange Epsom læder med brune læderbesætninger, gyldne beslag, talrige kortpladser, lommer og lynlås rum. 2006. H. 9 x B. 17,5 x D. 1 cm.

Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Lidt ridser på læder. Alle mål er cirkamål.

Fashion, 20. oktober 2021

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag