2415/767
Erik A. Frandsen (f. Randers 1957)
“Penetration”. komplet serie fra udstillingen 28 billeder til Laika. Sign. Erik A. Frandsen 93, 11/17. Udgivet og trykt af Brøndum. Litografi i farver. Bladstørrelse 49,5×38. Uindrammet.
Original stand.
Fra
i
Moderne kunst og design, 9. april 2024
Vurdering
Dette emne er udgået