2436/127
Ubekendt maler, 19. årh.s slutning
Portræt af en ung mand. Usigneret. Olie på lærred. 40×36.
Mindre krakeleringer samt mærke langs blændrammens kant. Behov for rensning og let opstamning.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. september 2024
Vurdering
Hammerslag
18 bud