2436/644
Nina Kleivan (f. Oslo 1960)
“Den nære orient”, 1993. Sign. og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 140×110.
Talrige krakeleringer.
Moderne kunst og design, 3. september 2024
Vurdering
Hammerslag