896/580
Kathrine Ærtebjerg (f. Sorø 1969)
“She listened carefully”, 2009. Sign. på bagsiden samt titel og årstal. Olie på lærred. 50×65. Uindrammet.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: modernart@bruun-rasmussen.dk
Malerier og skulpturer, 22. september 2020
Vurdering
Hammerslag