2427/713
Vase af stentøj med to hanke. Sign. Alpass. Dekoreret med lys glasur med brune og grønne elementer. H. 16. B. 30.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 2. juli 2024
Vurdering
Hammerslag