1343/1594
Stor bakke firsidet bakke af pletsølv rigt dekoreret med blomster og bladværk. L. 62 cm. B. 45 cm.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre buler, ridser og mærker.
Auktion
Varia, 24. oktober 2013
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
6 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||