2016/216
Et par empireform kandelabre af marmor med montering af bronze, hver med tre lysarme. 20. årh. H. 43 cm. (2).
Fremstår med brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 13. april 2020
Vurdering
Hammerslag
18 bud