2431/2058
Panthère af 18 kt. guld og stål, ref. 83957. Quartz med dato, kal. 83. Cartier lænke af 18 kt. guld og stål med skjult foldespænde. Omkreds 18,5 cm. B. 30 mm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Behov for nyt batteri. Bemærk: den ene stift ved låsen mangler. Låsen skal derfor repareres.
Armbåndsure, 31. juli 2024
Vurdering
Hammerslag
13 bud