2143/29
Anglo-indisk Military Chest af teaktræ. Beslag og greb af messing. 20. årh.s begyndelse. H. 90. B. 91. D. 46.
Almindelig brugsslitage. Patina. Ingen nøgle.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag
30 bud